האינטליגנציה הרגשית של המשקיע הנבון

האינטליגנציה הרגשית של המשקיע הנבון
ספר המלמד כיצד להשתמש בהבחנה האינטואיטיבית כדי למקסם רווחים בשוק ההון.
About the Book

“אח קטן נולד ל”משקיע הנבון”. וכפי שקורה לעיתים תכופות, האח  הצעיר הוא פיקח, רגיש, חינני ומתעלה על אחיו הבכור בכישוריו החברתיים”.

למרות הדעה הרווחת שהצלחה בהשקעות כרוכה בחסימת רגשות ובקבלת החלטות רציונאליות בלבד, פועלים מנהלי ההשקעות המצליחים ביותר ע”פ תחושות-הבטן שלהם.
איך הם עושים את זה?
הספר “האינטליגנציה הרגשית של המשקיע הנבון” מחבר בין אינטואיציה להשקעות ומספק שיטות לטיפוח הבחנה אינטואיטיבית ותחושות בטן ורתימתן לטובת ניהול ההשקעות. הוא מראה כיצד ליצור יתרון השקעה באמצעות היכולת והמיומנות לזהות מגרף המניות את רגשותיהם של בעלי הפוזיציות במניה ולחזות את פעולותיהם.
הספר מלמד מדוע תשואת-על תלויה בראש ובראשונה במודעות עצמית, אמפטיה ואינטואיציה.
הדוגמאות וההמלצות הכלולות בו מאירות את הדרך למימוש הפוטנציאל שלך כ”משקיע נבון”.

על המחבר:
מהתחלה צנועה כבנה הבכור של משפחת מהגרים, הפך ראוי מהטה למספיק עשיר כדי להיות משקיע עצמאי. קודם לניהול החשבון הפרטי שלו, ניהל במשך שמונה שנים את Karsch Capital Management, קרן גידור של מיליארדי דולרים. לפני כן עבד ראוי מהטה בקרן ניהול ההשקעות של סורוס וב- Donaldson, Lufkin & Jenrette. הוא סיים בהצטיינות את אוניברסיטת פנסילבניה עם תואר כפול מבית הספר וורטון למנהל עסקים ומבית הספר להנדסה ומדע יישומי.

 

Disclosure of Material Connection: Some of the links in the page above are "affiliate links." This means if you click on the link and purchase the item, I will receive an affiliate commission. I am disclosing this in accordance with the Federal Trade Commission's 16 CFR, Part 255: "Guides Concerning the Use of Endorsements and Testimonials in Advertising."