הלכות מלחמה

הלכות מלחמה
השלישי בטרילוגיית המד"ב - נפילת אמפריית האימים
About the Book

המלחמה בין האימפריה לנקסידים הורסת עולמות שלמים, גובה מיליארדי קורבנות ומפרידה בין סולה למרטינז, גיבורי הקרבות נגד הנקסידים.
נצורה בזנשעא נאלצת סולה לצפות בחבריה מתים בזה אחר זה לאחר כישלונם למנוע את כיבוש עיר הבירה בידי הנקסידים. כעת כל מאמצי ההתנגדות לשלטון הכובש תלויים בסולה בלבד, ובתחכום רב היא מפתיעה את  הנקסידים. 
בה בעת, בעוד הצי הנקסידי עסוק בכיבוש הבירה, יוצא מרטינז עם השייטת שלו לפשיטה נועזת בחלל שבשליטה נקסידית. למרות הצלחותיו בקרבות, מרטינז אינו יכול לנוח על זרי הדפנה, שכן רצח מסתורי בספינה מטלטל את כל מה שידע על האימפריה.

החלליות המעטרות את עטיפות שלושת הספרים עוצבו במיוחד ע”י מיכאל גרוסברג ע”פ תיאורו של וולטר ג’ון ויליאמס.

לאחר הפרקסיס” ו“הקרע”, “הלכות מלחמה” הוא הספר השלישי והאחרון בסדרת “נפילת אימפריית האימים” של וולטר ג’ון ויליאמס, מבין המקוריים והמרתקים בסופרי המדע הבדיוני של השנים האחרונות.

עוד מספריו בהוצאת סיאל: “מרחבים מסתברים” ו“זה לא משחק”.

 

Disclosure of Material Connection: Some of the links in the page above are "affiliate links." This means if you click on the link and purchase the item, I will receive an affiliate commission. I am disclosing this in accordance with the Federal Trade Commission's 16 CFR, Part 255: "Guides Concerning the Use of Endorsements and Testimonials in Advertising."