הרקב – טרילוגיית טבעות העורבים

הרקב – טרילוגיית טבעות העורבים

מחיר: 98.00 
הוספה לסל

על הספר

הרקב הוא הספר השני בטרילוגייה הסוחפת "טבעות העורבים"

תארו לעצמכם שאתם נרדפים בעולם בלתי מוכר. ללא זהות. ללא משפחה. ללא כסף. יש איתכם רק צייד ראשים, יליד־מוות והבנה קודרת שאתם לא מי שחשבתם שאתם.

הִירְקָה תקועה בעולם גווע. קרועה בין ציידי ראשים, ילידי־מוות והגעגועים לרִימֶה, החבר שהייתה נותנת הכול כדי לראות שוב. במציאות העירונית שלנו היא טרף קל. אך המאבק לשרוד מחוויר בהשוואה למה שעתיד לבוא כשהיא מגלה מי היא. לרקב יש צמא לחופש מזה אלף שנים. חופש שרק הִירְקָה יכולה להעניק.

הרקב הוא ההמשך לספר הפנטזיה הנורווגית עטור השבחים בת אודין. סיפור מטלטל על תאוות בצע, נקמה ופחד מפני המוות. הרקב הוא השני מבין שלושה ספרים על קורותיה של הִירְקָה, בסדרת טבעות העורבים.

"סירי פטרסן התחילה חזק בבת אודין, ואז הגבירה ברקב". סופי טאני, "גברת הבלים".

"דמותה של הירקה – אנטי גיבורה – שרק לכאורה אין לה כוחות ראויים, ובעצם היא המניע, או אולי התוצאה של החיבור בין העולמות, היא כה כובשת ומפעימה, עד שלפעמים הנשימה ממש נעתקת."  אורלי וסרמן שטרן

"הסופרת הצליחה ללכוד אותי ברשתה מהמילה הראשונה וליצור סיפור נהדר ומקורי המכניס את הקורא למערבולת של התרחשויות ורגשות. אם חשבתי שהסופרת לא תוכל להפתיע אותי עוד לאחר הספר הקודם, פה עמדתי על טעותי. גילוי רודף גילוי ולא אחת עצרתי נשימה בצפיה לבאות". קרוליין זרעוני בבלוג "הסקירות של גלי"

 

    נפלא. חכם. מעורר שאלות. מיזנתרופי. טווי ביד אומן. אבל אולי מעל הכול: יפהפה. כתיבה שהעבירה בי צמרמורת. בכיתי שלוש פעמים עוד לפני שהגעתי לעמוד 60.     AKERSHUS LESER

אם התרגשתי מקריאת בת אודין, התרגשתי כפליים אם זה בכלל אפשרי מקריאת הרקב.