כתיבה אפקטיבית – צפריר בשן

כתיבה אפקטיבית – צפריר בשן

מחיר: 74.00  49.00 
מחיר: 74.00  49.00 
הוספה לסל

על הספר

כתיבה אפקטיבית משנה חיים. היא משפרת אותם. כתיבה אפקטיבית היא ההבדל בין פקיד למנהל, בין הצלחה עסקית לעוד כישלון אחד, בין אהבה נכזבת לרומן רוסי עב כרס, שאתם הדמות הראשית בו.
הכתיבה שלכם הפכה למה שמגדיר אתכם בעיני העולם. התמונה שאתם מותירים בסופו של כל יום היא לא התספורת שלכם, לא החולצה החדשה שקניתם, לא השטרודל שאפיתם לשבת. הכתיבה שלכם היא זו שתשתקף בתשובתו של לקוח, במבטו של הבוס, בחיבוק של בת זוגכם.
וגם אם למדתם בתיכון ובאקדמיה, אף אחד לא באמת לימד אתכם את רזי הכתיבה האפקטיבית בעולם הדיגיטלי. שום דבר שלמדתם בבית הספר לא לימד אתכם להשיג מטרות בכתיבה: להצחיק, לרגש, להעביר מידע, להניע לפעולה. לגרום לדברים לקרות.
הספר כתיבה אפקטיבית מלמד להצליח באוקיינוס הטקסט האינסופי. כתיבה אפקטיבית מאפשרת להצטיין, להותיר חותם, להוביל ולהשפיע: בעבודה, ברשתות החברתיות ובחיים עצמם.

“איך אני אגיד לכם את זה בפשטות: אם אתם אנשים כותבים, ממש כדאי לכם לקרוא אותו.”
ד”ר ענת שפירא, מרצה לספרות
“אם הייתי יכולה, הייתי קונה כמה ארגזים מהספר ומחלקת לכל מי שאני מכירה.”
מיכל יפה, סגנית עורכת סלונה
“כתיבתו של בשן אינטליגנטית, בהירה וקולחת… (מומלץ להחזיק אחד בבית ואחד במשרד).”
עטרה אופק, אקסנט
“אם מבחנו של ספר הוא בשאלה לכמה אנשים תרצו להעניק אותו, הרי שספרו של צפריר בשן הצליח בגדול.”
אביבה יובל, מבקרת ספרות
“הייתי שמחה אם כל טוקבקיסט בישראל היה קורא את הספר הזה. היינו זוכים אז למבול של תגובות אלגנטיות, מעודנות ומהודקות”. אביבית משמרי, סופרת
“קולח ויעיל, זורם ובהיר… (מומלץ לכל מי שצריך לכתוב)”. ימימה עברון, סופרת ומתרגמת
“לעתים ישנה הרגשה שבעולם אינטרנטי מהיר, בו פוסט רודף סטטוס עד לבליל מוחלט של מילים, חסרה יד מכוונת שתראה כיצד יש לעשות את הדברים נכון. עם הרבה ניסיון, ידע והומור מצליח בשן לשמש בתפקיד הלא פשוט הזה.” אלעד רווה, מבקר ספרות

מספר מוגבל של עותקים עם פגמים בכריכה נתן לרכוש במחיר מופחת. כאן