לחשוב חכם – ממבוכה ובלבול לקבלת החלטות וישומן

לחשוב חכם –  ממבוכה ובלבול לקבלת החלטות וישומן
כל מה שדרוש לך כדי לעבור ממבוכה ובלבול לדרך חיים מהנה ומעשירה.
About the Book

מחקרים מראים שאנחנו מנצלים חמישה אחוזים מהפוטנציאל השכלי שלנו בלבד. מה הפלא שאנחנו אחראים לכל כך הרבה מעשים אוויליים? טיפשי לנהוג בטיפשות כשאפשר לנהוג בחוכמה. אז מה הטעם להתפשר על חלק כה קטן של המנגנון המופלא הנמצא בראשנו? למה לא לחפש את תשעים וחמישה אחוזי החוכמה הנשכחים?
אל תאמין שהגעת לשיא יכולתך השכלית. כל אחד יכול לנצל טוב יותר את כישוריו השכליים, וכל אחד יכול להיות הרבה יותר חכם מכפי שהנו. גם אתה. זאת חובתך הראשונה לעצמך. אם אתה רוצה שחייך יתנהלו בצורה אינטליגנטית, אתה חייב להיות אינטליגנטי בעצמך.
ספר זה מציע לך גישה חופשית אל ההיגיון, אל שיקול הדעת, אל מקור השאיפה לגלות ולחדש, אל החשיבה היצירתית, אל המנגנון לקבלת החלטות. הוא שם על כף אחת של מאזני התבונה את כל מה שהפריע לך עד כה לפעילות מחשבתית מלאה, ועל הכף השניה כל מה שדרוש לך כדי לעבור ממבוכה ובלבול לדרך חיים מהנה ומעשירה.

ד”ר צביה גרנות, סופרת ומטפלת בזוגות וביחידים לפי הגישה הקוגניטיבית, מציעה דרך מעשית ואפשרית להתנהלות נבונה ולחיים הרמוניים ומהנים.

עוד מספריה של ד”ר צביה גרנות בהוצאת סיאל:  נקודה למחשבה

נרתעת מקניה מקוונת? ניתן לצור קשר ואנו נטלפן  בהקדם להשלמת הקנייה.

Disclosure of Material Connection: Some of the links in the page above are "affiliate links." This means if you click on the link and purchase the item, I will receive an affiliate commission. I am disclosing this in accordance with the Federal Trade Commission's 16 CFR, Part 255: "Guides Concerning the Use of Endorsements and Testimonials in Advertising."