לראות את הנולד

לראות את הנולד

מחיר: 94.00 
הוספה לסל

על הספר

כמה מלאי להחזיק בעסק? איזה מלאי להחזיק בעסק? איך אפשר לחזות את דרישות הצרכנים? פריצת דרך מתגלה כאשר קארוליין ופול, זוג נשוי, המנהלים את העסק הקמעונאי המשפחתי, נאלצים לבצע מספר שינויים בתהליכי העבודה. השינויים הופכים על פניו את המאזן של רשת החנויות הקטנה שלהם. הן הופכות לרווחיות ביותר, מאפשרות פתיחת חנויות נוספות, ולבסוף הופך העסק לרשת ארצית עם אופק מרשים.
אך התשובות לבעיות לא ניתנות מיידית. הקורא עובר את תהליך הלמידה יחד עם גיבורי הסיפור ומגלה בעצמו את הפתרון. המבנה העלילתי, הטומן בתוכו בעיה לוגיסטית אמיתית, מאפשר לקורא לצלול לנבכי הבעיה, תוך התחברות רגשית לתהליכים שעוברים גיבורי הסיפור.
עוד בספר "המטרה" טען אלי גולדרט כי "אם לא תוקפים ישירות את בעיית השורש, אין לצפות לשינויים מהותיים". תורת האילוצים שלו שזורה בספר לכל אורכו, בתוך סיפור עלילה המביא את הקורא להזדהות עמוקה עם הבעיה ועם גיבורי הספר.
ספר זה הוא חלק משרשרת של ספרים המדגימים כיצד ליישם את תורת האילוצים בארגונים שונים ושלבים שונים של שרשראות היצור וההפצה. בעוד ש"המטרה" התרכז בעולם היצור, "לראות את הנולד" עוסק בשאלה הקשה של חיזוי ביקושים, רמות מלאי ומבנה שרשראות אספקה בשוק הקמעונאי. ספרים אחרים של הסופר, "שרשרת קריטית", "זה לא מזל", "הכרחי אבל לא מספיק" ו"ערימת השחת" ראו אף הם אור בעברית.

עותק מתצוגה במחיר מופחת ניתן לרכוש  כאן