על הבחירה – החיים ע"פ גולדרט

על הבחירה – החיים ע"פ גולדרט

מחיר: 90.00 
מחיר: 90.00 
הוספה לסל

על הספר

ד״ר אלי גולדרט מוכר למיליוני קוראים כמדען, מחנך, סופר וגורו למנהלים. תורת האילוצים (Theory of Constraints) שהגה, נלמדת בפקולטות לניהול ובתכניות MBA ברחבי העולם. המתודולוגיות שפיתח אומצו על ידי ארגונים גדולים כקטנים שסללו בעזרתו את דרכן להתייעלות ולהצלחה. אך מעבר להיותו איש עסקים פורץ דרך הוא היה בראש ובראשונה הוגה דעות, שרבים מחשיבים כגאון, שדרבן רבים לחשיבה יצירתית עצמאית. הוא נודע כמעורר שינוי וכ״שוחט פרות קדושות״ שהטיף לשומעיו לבחון לעומק את התנהגותם העסקית ולפתח חזון חדש ורענן. בספרו ״על הבחירה״ הוא מציג את פילוסופיית החיים המאתגרת שלו. באמצעות דיונים עם ביתו אפרת, נפרשים עקרונות תורתו ומודגמת דרכו המעשית לפתרון בעיות אישיות ומקצועיות.

  • האם ניתן לפתור כל קונפליקט?
  • האם תמיד ניתן להגיע לפתרון בו כולם מרוויחים?
  • איך ניתן לפשט כל סיטואציה, אפילו כזו הנראית ממבט ראשון מורכבת ומסובכת?
  • האם ניתן לשפר במידה משמעותית כל מצב?

ספר זה אשר ד״ר גולדרט ראה כחשוב ביותר מבין הספרים שכתב, הינו הזמנה לקורא לבחון מחדש את חייו ועמדותיו האישיות והמקצועיות. על ידי אימוץ הפרספקטיבה החדשנית ודרכי הפעולה המוצעות בו, יוכל הקורא להגיע להישגים עסקיים ולחיים בעלי משמעות.

 

 

ד"ר אלי גולדרט (2011-1947)

ד״ר אלי גולדרט (1947-2011) הגה ופיתח את תורת האילוצים כמסגרת כללית המסייעת לארגונים ולאינדיבידואלים לקבוע:
-מה לשנות? כיצד לאתר את בעיית השורש הגורמת להיווצרותן של התופעות הבלתי רצויות במצב הקיים?
-למה לשנות? כיצד ליצור פתרונות פשוטים ומעשיים?
-איך לגרום לשינוי? איך ליישם את השינוי בפועל תוך שיתוף פעולה בין כל הגורמים המעורבים?

ד״ר אלי גולדרט היה מנהיג בעל מוניטין בינלאומי בפיתוח מתודולוגיות ניהול חדשניות. כמחנך היה מבוקש ברבים מהתאגידים הגדולים בעולם, כולל ג׳נרל מוטורס, פרוקטור אנד גמבל, פיליפס, מזדהAT&T, ABB,  ובואינג.

ספרו ״המטרה״ הוא אחד מספרי הניהול הנמכרים בכל הזמנים. "המטרה" מופיע ברשימה מיוחדת שפרסם המגזיןTIME , כאחד מ-25 ספרי הניהול המשפיעים ביותר  – ששינוי את דרך החשיבה שלנו בניהול. הוא כתב ספרי ניהול נוספים שחלקם יצאו בעברית בהוצאת סיאל. ספריו תורגמו ל-40 שפות ומכרו למעלה מעשרה מיליון עותקים ברחבי העולם. את ספרו ״על הבחירה״ הוא כתב יחד עם ביתו ד״ר אפרת גולדרט-אשלג.
אפרת כתבה גם את הספר ״עקרונות הניהול על פי גולדרט״, הספר הבא שתכנן לכתוב אך לא הספיק.

ספרים נוספים בהוצאת סיאל:

"המטרה", "זה לא מזל", "שרשרת קריטית", "הכרחי אבל לא מספיק" , "ערימת השחת", ו- "עקרונות התפעול על פי גולדרט"