על הבחירה – החיים ע"פ גולדרט

על הבחירה – החיים ע"פ גולדרט

מחיר: 90.00  81.00 
מחיר: 90.00  81.00 
הוספה לסל

על הספר

כיצד אפשר לפתור כל קונפליקט? איך מפשטים כל סיטואציה, אפילו כזו הנראת במבט ראשון מורכבת ומסובכת? איך ניתן לשפר במידה משמעותית כל מצב? כיצד נגיע תמיד לפתרון בו כולם מרוויחים?

ספר זה, אשר אלי גולדרט ראה כחשוב ביותר מבין הספרים שכתב, הנו הזמנה לקורא לבחון מחדש את חייו ועמדותיו האישיות והמקצועיות. על ידי אימוץ הפרספקטיבה החדשנית ודרכי הפעולה המוצעות בו, יוכל הקורא להגיע להישגים עסקיים ולחיים בעלי משמעות.

אלי גולדרט מוכר למליוני קוראים ברחבי העולם כמדען , מחנך וגורו למנהלים. תורת האילוצים (TOC) שפותחה על ידו, נלמדת בבתי ספר לניהול ובתוכניות MBA ברחבי העולם. המתודולוגיות שלו אומצו על ידי סוכנויות ממשלתיות ועסקים גדולים כקטנים, שסללו בעזרתו את דרכן להתייעלות ולהצלחה. אך אלי גולדרט היה יותר ממדען, מחנך וגורו טכנולוגי, הוא היה בראש ובראשונה פילוסוף, שרבים מחשיבים כגאון, והוגה שדרבן רבים לחשיבה יצירתית עצמאית. בספרו האחרון, "על הבחירה", מציג גולדרט את מחשבתו המאתגרת. באמצעות דיונים שנערכו עם בתו אפרת, נפרשים עקרונות תורתו ומודגמת דרכו המעשית של גולדרט לפתרון בעיות אישיות ומקצועיות.

ד"ר אלי גולדרט (2011-1947)
היה מחנך, סופר, מדען, פילוסוף ואיש עסקים פורץ דרך, היה בראש ובראשונה הוגה דעות שדרבן אחרים לחשוב. ד"ר גולדרט, שנודע כמעורר שינוי וכ"שוחט פרות קדושות", הטיף לשומעיו לבחון ולהעריך מחדש את התנהגותם העסקית ולפתח חזון חדש ורענן. הוא יצר ופיתח את תורת האילוצים (TOC), כמסגרת כללית, המסייעת לארגונים ולאנשים פרטיים לקבוע: – מה לשנות? היכן למצוא את הנקודה אותה נכון לשנות. – לְמה להשתנות: כיצד ליצור פתרונות פשוטים ומעשיים? – איך לגרום לשינוי? איך לבנות סביבת שיפור יציבה ומתמשכת. ד"ר גולדרט היה מנהיג בעל מוניטין בינלאומי בפיתוח פילוסופיות ומערכות ניהול חדשות. כמחנך היה מבוקש ברבים מהתאגידים הגדולים בעולם, כולל ג'נרל מוטורס, פרוקטר & גמבל, AT&T, NV פיליפס, ABB ובואינג. ספרו של ד"ר גולדרט, "המטרה", הוא אחד מספרי הניהול הנמכרים בכל הזמנים. "המטרה" מופיע ברשימה מיוחדת שפרסם המגזין טיים, כאחד מ"25 ספרי הניהול המשפיעים ביותר – ששינו את דרך החשיבה שלנו בניהול". הוא כתב ספרים רבים אחרים כולל "זה לא מזל", "שרשרת קריטית", "הכרחי אבל לא מספיק" ו"ערימת השחת". ספריו תורגמו ל-27 שפות ומכרו למעלה משישה מיליון עותקים ברחבי העולם.