עקרונות התפעול על פי גולדרט

עקרונות התפעול על פי גולדרט

מחיר: 94.00 
הוספה לסל

על הספר

הדרך לסיים פרויקטים מהר יותר, במסגרת התקציב וללא פשרות.

מארק ווילסון מסרב לוותר. הוא נחוש לשמור על החברה המשפחתית, למרות שאביו החליט למכור אותה. אלא שהם מאחרים בעוד ועוד פרויקטים והלקוחות אינם מוכנים לקבל זאת יותר. בחיפושיו הקדחתניים אחר פתרון נתקל  מארק בגישה ייחודית שבוחנת ניהול פרויקטים במונחים של Flow – זרימה.

הרעיון של זרימה הוא פשוט. קל לדמיין את זרם הפרויקטים שעוברים דרך המערכת ולהבין שאם משהו חוסם את הזרימה, הפרויקטים נערמים, משך הזמן לסיום כל פרויקט מתארך, ואמינותם של תאריכי היעד נפגעת. במצב כזה, קשה יותר לגלות מהם המכשולים שחוסמים את הזרימה ולדעת כיצד להסיר אותם.
ספר זה מפרט את חוקי הזרימה – והדרך ליישום תורת האילוצים  ולניהול פרויקטים בכל סביבה תפעולית.

רב המכר "המטרה" נכתב על ידי ד"ר אלי גולדרט לפני כ-40 שנה. ספר מוכר כמבוא לתורת האילוצים ונקרא ע"י עשרות מיליוני סטודנטים ומנהלים ברחבי העולם.  גולדרט כתב ספרים נוספים על תורת האילוצים, ששה מהם בעברית יצאו בהוצאת סיאל. הוא הקדיש שנים לחקר הזרימה בתפעול של ארגונים אך נפטר לפני שהספיק לכתוב על כך. הספר "עקרונות התפעול ע"פ גולדרט" נכתב על ידי בתו, ד"ר אפרת גולדרט-אשלג.

אפרת גולדרט-אשלג היא דוקטור בפסיכולוגיה ארגונית ומתמחה בפיתוח חומרי למידה לצמיחה אישית וארגונית. היא הייתה שותפה לעבודתו  של אביה  ד"ר אליהו גולדרט, הוגה ומפתח תורת האילוצים, וסייעה לו  בכתיבת ספר פילוסופיית החיים שלו, "על הבחירה". היא מנהלת את זכויות היוצרים של ספריו וכתביו ברחבי העולם.