בני החורין הקטנים

בני החורין הקטנים
חמושה בקרפד, מחבת ומילון, המכשפה הצעירה טיפני אייקין מגינה על ביתה נגד המפלצות של ארץ הפיות. היא מגייסת עזרה יוצאת דופן: שבט הנאק מאק פיגלי – בני החורין הקטנים – אנשים כחולים פראיים, גנבי כבשים, חמושים בחרבות, בגובה של חמישה עשר סנטימטרים, שנזרקו מארץ הפיות מפני שהיו מופרעים ושיכורים.
About the Book

חמושה בקרפד, מחבת ומילון, המכשפה-לעתיד הצעירה טיפני אייקין צריכה להגן על ביתה נגד המפלצות של ארץ הפיות, ולהשיב את אחיה שנחטף על ידי מלכת האלפים (אף על פי שטיפני לא חושבת שזה דבר כל כך רע).
למזלה היא מגייסת עזרה יוצאת דופן: שבט הנאק מאק פיגלי המקומי – הידועים כבני החורין הקטנים – אנשים כחולים פראיים, גנבי כבשים, חמושים בחרבות, בגובה של חמישה עשר סנטימטרים, שנזרקו מארץ הפיות מפני שהיו מופרעים ושיכורים.

רב המכר הנפלא של טרי פראצ’ט בתרגומו המצוין של יונתן בר, שזכה בפרס גפן לספר המתורגם הטוב ביותר לשנת 2008.

Disclosure of Material Connection: Some of the links in the page above are "affiliate links." This means if you click on the link and purchase the item, I will receive an affiliate commission. I am disclosing this in accordance with the Federal Trade Commission's 16 CFR, Part 255: "Guides Concerning the Use of Endorsements and Testimonials in Advertising."